ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin
Väri: keltainen tai räätälöity
Materiaali: GRP
Sertifikaatti: ATEX IECEx EAC INMETRO
Koko: 302*240*129(mm)
Asennus: Seinäasennus/pöytäasennus
Sisääntulosuojausluokitus: IP66
Takuu: 2 vuotta
Tehtävä: SOS
Ominaisuus: Räjähdys--- ja säänkestävä puhelin
Kuvaus
Prokanavan kuvaus
ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin
JREX106-SIP on suunniteltu tarjoamaan turvallinen ja luotettava tiedonsiirto vaarallisilla alueilla.
Puhelimet on kehitetty toimimaan vuonnapetrokemian teollisuus, jota käytetään yleensä öljyn, maakaasun, hiilen jne. tuotannossa, kuljetuksessa ja jalostuksessa.
Kotelo on valmistettu iskun- ja iskunkestävästä{0}}GRP:stä, ja se kestää jopa happoja, emäksiä ja voiteluaineita.

| Kotelon materiaali | High Impact Lasikuitu{0}}vahvistettu polyesteri |
| värit | keltainen, muut värit erikoistilauksesta |
| Puhelimen materiaali | Iskunkestävä lämpökovettuva hartsiyhdiste |
| Näppäimistö | 20-osainen ruostumattomasta teräksestä valmistettu näppäimistö |
| Lämpötila | Käyttö: -45 astetta +70 asteeseen Varastointi: -45 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP66 |
| Soittoääni | Tyypillinen 95 dBA 1 metrin korkeudella |
| Räjähdys Suojaus | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 aste Db -40 astetta pienempi tai yhtä suuri kuin Ta Pienempi tai yhtä suuri kuin +60 astetta /+40 astetta Alue 1, 2, 22 |
| Suhteellinen kosteus | Jopa 95 % (ei--tiivistyvä) |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF on yli 50 000 tuntia käytettäessä |
| Koukkukytkimen käyttöikä | >1 000 000 Toiminnot |
ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin
| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Linja on kytketty eli vedetty puhelinlinjasta. Se ei vaadi ulkoista vaihtovirtalähdettä. |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 66 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | Max. noin 90dB(A) 1 metrin etäisyydellä |
| Salama / transientit | Suojaus ITU{0}}T k .21 parannetuille tasoille |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | Virta Ethernetin kautta IEEE 802.3af -standardin mukaan varakaapeliparin tai ulkoisen virtalähteen kautta, 12 V DC |
| Virrankulutus (PoE) | 2.5 W |
| SIP-protokolla | SIEMAILLA(RFC 3261 -yhteensopiva) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | 95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -40˚ - +70˚C (-22˚F+140˚F) |
| Varastointilämpötila | -45 - +70 astetta (-22 - 158 astetta F) |
| Näytön lämpötila | -10 astetta / +55 astetta |
ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin
★ Melua{0}}vaimentava mikrofoni
★ Magneettinen ruokokoukkukytkin vähentää kuluvia osia
★ Kuulo-yhteensopiva (HAC) vastaanotin
★ Vahva-isku lämpökovettuvasta muovista valmistettu teollisuuskotelo ja ergonominen raskas{1}}käyttö
★ Korroosiota{0}}kestävät laitteistot
★ Suuri uretaani{0}}pinnoitettu vesitiivis metallinäppäimistö

ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin
| Yksikön koko | 302*240*129 mm (P*L*S) |
| Pahvin koko | 408*280*170 mm (P*L*S) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 6,5 kg |
| Bruttopaino | 7,5 kg |

| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |

ATEX ja IECEx Zone 1 & 2, Touch-Tone Explosion-Proof Phone
Erilaisten teollisuuspuhelinten luotettavana toimittajana olemme jakaneet laitteet ja järjestelmät eri asiakkaiden ja käyttäjien kanssa ympäri maailmaa.
Ammattitaitoinen palvelu ja erinomainen laatu tekivät meistäon mainetta yli 80 maassa, mukaan lukien Yhdysvallat, Kiina, Thaimaa, Malesia, Turkki, Israel, Kreikka, Espanja, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Etelä-Afrikka, Australia, Meksiko, Kolumbia, Chile jne.

ATEX ja IECEx Zone 1 & 2, Touch-Tone Explosion-Proof Phone
J&R on yksi Aasian ammattimaisimmista hätäpuhelinten, teollisuuspuhelinten, räjähdyssuojattujen -puhelinten ja yleisten puhelinten valmistajista.
Onnistunut yhteistyö tuhansien asiakkaiden kanssa ympäri maailmaa ja tuki sadoille projekteille ovat tehneet meistä luotettavan ja suositun teollisuuspuhelinten ja puhelintarvikkeiden toimittajan.
Päätuotteitamme ovat säänkestävät puhelimet, räjähdyssuojatut{0}}puhelimet, vankilapuhelimet, hätäpuhelimet, hissipuhelimet, akustiset puhelinkopit ja puhelinsarjat.

ATEX ja IECExAlue 1 ja 2, kosketa-ääniräjähdyssuojattu puhelin
K: Onko sinulla MOQ-rajaa?
V: Matala MOQ, 1 kpl on saatavana
K: Voinko saada näytetilauksen?
V: Kyllä, olemme tyytyväisiä näytetilauksiin laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
K: Mitä IP-luokitukset tarkoittavat?
V: IP-luokitukset koskevat koteloita, kuten puhelinkaappejamme. Ne osoittavat, kuinka kotelo suojaa vedeltä ja pölyltä, mitä korkeampi, sen parempi.
K: Kuinka edetä tilauksen kanssa?
V: Kerro meille ensin vaatimuksistasi tai sovelluksestasi. Toiseksi, tarjoamme pyyntösi tai ehdotuksemme mukaan. Kolmanneksi asiakas vahvistaa näytteet ja tekee talletuksen muodollista tilausta varten. Neljänneksi Järjestämme tuotannon.
K: Milloin voin vastaanottaa tarjouksesi?
V: 12 tunnin sisällä
K: Kuinka voin maksaa sinulle?
V: Useita käteviä tapoja valita: Paypal, T/T, L/C.
K: Entä toimitusaika?
V: Normaalisti 2-5 työpäivän kuluessa. Meillä on varastossa materiaaleja useimpiin kuumamyyntituotteisiin. Massatuotantoaika vaatii 2-4 viikkoa, jos tilausmäärä on yli 100 yksikköä.
K: Tarjoatko tuotteille takuun?
V: Kyllä, tarjoamme tuotteillemme 2 vuoden takuun toimitusta vastaan.
K: Mikä on tuotteidesi laatustandardi?
V: CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifiointi hyväksytty. Kaikki materiaalit ovat korkealaatuisia-ja uusia. Tiukan laadun ansiosta jokainen puhelin testataan perusteellisesti ennen tehtaalta lähtöä.
K: Onko OK tulostaa logoni tuotteisiin?
V: Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Tarjoatko asennuspalvelua?
V: Ei, emme asenna tuotteita, mutta ne ovat erittäin yksinkertaisia asentaa, ota meihin yhteyttä, jos olet epävarma.
K: Entä toimitus?
V: 1. Lähetä DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 päivää
2. Lähetä lentoteitse: Saavu määränpäälentoasemalle nopeasti ja nouda se itse
3. Toimitus meritse: alhaiset toimituskulut ja hidas toimitus (15 - 30 päivää)
K: Kuinka käsitellä viallista?
V: Ensinnäkin, tuotteemme valmistetaan tiukassa laadunvalvontajärjestelmässä ja viallinen määrä on alle 0,2%. Toiseksi, takuuaikana lähetämme uuden tilauksen pienelle määrälle. Vialliset erätuotteet korjaamme ja lähetämme ne sinulle uudelleen tai voimme keskustella ratkaisusta, mukaan lukien uudelleen-kutsut todellisen tilanteen mukaan.
Suositut Tagit: atex ja iecex zone 1 & 2, kosketus-ääniräjähdyssuojattu puhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkealaatuinen-tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











