4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä
JR206-FK 4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä kylmävalssatussa teräskotelossa, joten puhelimella on ilkivallan esto.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä
JR206-FK 4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä kylmävalssatussa teräskotelossa, joten puhelimella on ilkivallan esto.
JR206-FK on varustettu teollisuustason melunvaimennusluurilla ja vedenpitävällä metallisella täysnäppäimistöllä.
Puhelin tukee seinä- ja pöytäasennusta.
Puhelimen väri ja toiminta voidaan räätälöidä asiakkaan tarpeiden mukaan.
| Kotelon materiaali | Kylmävalssattu teräsrunko |
| Väris | PUNAINEN, KELTAINEN, HARMAA |
| Puhelimen materiaali | ABS-materiaalista valmistettu luuri ruostumattomasta teräksestä valmistettu kierrejohto |
| Näppäimistö | Sääsuojattu digitaalinen kosketusnäppäimistö. Kromiavain ja runko sinkkiseoksesta. Vandaalin vastustuskyky. |
| Lämpötila | Käyttö: -30 astetta +70tutkinnon Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP65 |
| Soittoääni | Tyypillinen 80 dBA, 1 metrin korkeudella, räväkäs |
| Koukku kytkin | Elektroninen / magneettinen ilman näkyviä liikkuvia osia |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF ylittää50000 tuntia käytössä |
| Paino | Jopa4kg vaihtoehdosta riippuen |

Tekniset tiedot
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä


| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta +70 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -40 astetta +75 asteeseen |
Ominaisuudet
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä

★ Sinkkiseoksesta valmistettu metalli täysnäppäimistö - vedenpitävä ja vadaalinkestävä
★ Tuotu ABS- ja PC-komposiittiluuri - tukeva ja kestävä
★ Seinäasennus - yksinkertainen asennus
★ Ohjelmoitava automaattista -valintaa - varten kätevästi ja nopeasti
Sovellukset
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä
JR206-FK 4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä sopii käytettäväksi puisto, tienvarsi, pankki, pankkiautomaatti, kampus, stadionit, vankila, rakennuksen ulkopuolella tai ulkopuolellajne.

Pakkaus & Toimitus
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä

| Yksikön koko | 248 * 185 * 129 (mm) |
| Pahvin koko | 230 * 200 * 150 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2,5 kg |
| Bruttopaino | 3,5 kg |

| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |
Palvelumme
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä

Olet ostanut nykyaikaisen tuotteen, jonka laadunvalvonta on huolellista. Jos puhelimeen liittyviä kysymyksiä tai toimintahäiriöitä ilmenee - vaikka takuu on umpeutunut -, ota yhteyttä . Pidä tyyppinimi ja tuotenumero (löytyy tyyppikilvestä) valmiina.
Yrityksemme
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä

J&R on yksi Aasian ammattimaisimmista hätäpuhelinten, teollisuuspuhelinten, räjähdyssuojattujen{0}}puhelinten ja yleisten puhelinten valmistajista. Onnistunut yhteistyö tuhansien asiakkaiden kanssa ympäri maailmaa ja tuet sadoille projekteille ovat tehneet meistä luotettavan ja suositun teollisuuspuhelinten ja puhelintarvikkeiden toimittajan.
(Kaikki puhelinmallimme saatavilla analogiseen versioon, IP/SIP-versioon, GSM/3G/4G-versioon)
Kun olet tutkinut tietosi hyvin, toivomme vilpittömästi saavamme kumppanuuden arvostetun yrityksesi kanssa ja toivomme voivamme palvella sinua ja tehdä yhteistyötä kanssasi koko tuotevalikoimamme osalta markkinoillasi.
Voisimme tarjota sinulle koko tuotevalikoimamme ODM&OEM-ratkaisu täyttää vaatimukset ja vaatimukset hyvin.
Asiakkaamme
4G-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä

Suositut Tagit: 4g-tukipuhelin täydellä näppäimistöllä, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{1}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
















