Kustannustehokas yhden painikkeen puhelu Handsfree SOS-puhelin
JR301-SC-A on teollisuusverkkopuhelin, jossa on HD VOIP -ääni, 100 m Ethernetin tuki, PoE-virtalähde ja muita monipuolisia toimintoja. Se voi täyttää erilaisia teollisia sovelluksia ja tarjota korkealaatuisen käyttökokemuksen. Puhelimessa on mikrofoni, kaiutin, merkkivalo ja sabotaasiesto handsfree-painike, yhden näppäimen valinta.
Kuvaus
Kustannustehokas yhden painikkeen puhelu Handsfree SOS-puhelin
JR301-SC-A on teollisuusverkkopuhelin, jossa on HD VOIP -ääni, 100 m Ethernetin tuki, PoE-virtalähde ja muita monipuolisia toimintoja. Se voi täyttää erilaisia teollisia sovelluksia ja tarjota korkealaatuisen käyttökokemuksen. Puhelimessa on mikrofoni, kaiutin, merkkivalo ja sabotaasiesto handsfree-painike, yhden näppäimen valinta.
★ Tukee standardia SIP 2.{1}} -protokollaa
★ Full duplex -viestintätyyppi
★ Vankka kotelo, valmistettu alumiiniseoksesta
★ IP66 suojaustaso
★ Ilkivallankestävä metallipainike
★ Hands free -käyttö, yksi soittopainike
★ Seinäasennus, yksinkertainen asennus
★ 4 x peukaloinninkestävät ruuvit asennusta varten
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Tehon kulutus | - Tyhjäkäynti: 1,5W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.{1}} (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Kaksisuuntainen |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta plus 70 asteeseen |
| Säilytyslämpötila | -40 astetta plus 75 asteeseen |
Sovellukset
Kustannustehokas yhden painikkeen puhelu Handsfree SOS-puhelin
JR301-SC Vedenpitävä Intercon puhelinsuojuksella, jota käytetään yleisesti hotelleissa, hisseissä, hisseissä, puhdastiloissa, pankkiautomaateissa, julkisilla alueilla jne.

Suositut Tagit: kustannustehokas yhden napin puhelu handsfree sos puhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, laadukas, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










