Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin
Vandal Resist Emergency Telephone perustuu ruostumattomasta teräksestä valmistettuun etulevyyn, ja se tarjoaa selkeän handsfree-toiminnon, kovaäänisen{0}}puhumisen kaikilla julkisilla alueilla. Se on suunniteltu vastaamaan niiden asiakkaiden tarpeisiin, jotka kärsivät ilkivallan aiheuttamasta menetyksestä.
Kuvaus
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin


Etu & alaosa


Taka & Yläosa
Tuotteen kuvaus
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin

JR308-FK hissipuhelin VoIP / hissihätäpuhelin on valmistettu ruostumattomasta teräksestä
joka on täysin tiivis pölyltä ja korroosiolta suojattu pinta.
Neljä upotettua kiinnitysreikää estämään puhelimen varastamisen.
Kaapeli on kytketty puhelimen takaa ja puhelimen ääriviivat ovat taiteellisia ja yksinkertaisia.
| Kotelon materiaali | Runko ruostumatonta terästä |
| Väris | PUNAINEN, KELTAINEN, HARMAA |
| Puhelimen materiaali | Ei luuria |
| Näppäimistö | Tukeva metallinen näppäimistö (Painonappi: ruostumattomasta teräksestä valmistettu painike, IP65-luokitus) |
| Lämpötila | Käyttö: -30 astetta +65tutkinnon Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP65 |
| Soittoääni | Tyypillinen 80 dBA, 1 metrin korkeudella, räväkäs |
| Koukku kytkin | Ei koukkukytkintä |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF ylittää50000 tuntia käytössä |
| Paino | Jopa2.5kg vaihtoehdosta riippuen |
Tekniset tiedot
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin


| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta +70 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -40 astetta +75 asteeseen |
Ominaisuudet
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin

★ Handsfree-kaiutinpuhelin - -painike pelastuskeskuksen yhdistämiseksi
★ Seinäasennus - yksinkertainen asennus
★Ilkivallan kestävätäysi näppäimistö - voidaan ohjelmoida
★ Tavallinen analoginen puhelin tai SIP-puhelin
Sovellukset
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin
JR308-FK Hissipuhelin VoIP / Lift Emergency Phoneonsopii käytettäväksi lentokenttä, sairaala, pankki, pankkiautomaatti, kampus, hissi/hissi, puhdastila, rakennuksen ulkopuolella tai ulkopuolellajne.

Pakkaus & Toimitus
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin
| Yksikön koko | 200 * 150 * 52 (mm) |
| Pahvin koko | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2 kg |
| Bruttopaino | 3 kg |

| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |
Yrityksemme
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin

J&R Technology noudattaa aina periaatetta, jonka mukaan tuotteiden valmistus on turvallista. Toivomme, että tuotteemme voivat pelastaa ihmishenkiä kriittisellä hetkellä, on jokaisen J&R Technologyn työntekijän suurin toive.
Olemme sitoutuneet luomaan luotettavia,{0}}reaaliaikaisia ja vakaita viestintäratkaisuja ja puhelimia asiakkaille ja projekteillesi.
Jokaisella J&R:n valmistamalla puhelintuotteella on yhtiön vaikuttava 2 vuoden takuu, joka on vakiona ilman lisäkustannuksia.
Ota rohkeasti yhteyttä, jos olet kiinnostunut tuotteestamme.
FAQ
Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin
Q: Onko sinulla MOQ-rajaa?
A: Matala MOQ, 1kpl on saatavana
Q: Voinko saada näytetilauksen?
A:Kyllä, olemme tyytyväisiä näytetilaukseen laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
K: Mikä on tuotteidesi laatustandardi?
A:CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifiointi hyväksytty. Kaikki materiaalit ovat korkealaatuisia ja uusia. Tiukalla laadulla,jokainen puhelin on testattava perusteellisesti ennen tehtaalta lähtöä.
Q: Saako logoni painaa tuotteisiin?
A:Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Voitko tuottaa tuotteen valitsemassani värissä?
A: Kyllä, voimme valmistaa tuotteita eri väreissä, mutta niihin saattaa liittyä vähimmäismääriä tai lisämaksuja.
K: Tarjoatko asennuspalvelua?
A: Ei, emme asenna tuotteita, mutta ne ovat erittäin yksinkertaisia asentaa, ota meihin yhteyttä, jos olet epävarma.
K: Kuinka käsitellä viallista?
A: Ensinnäkin tuotteemme valmistetaan tiukassa laadunvalvontajärjestelmässä ja viallinen määrä on alle 0,2%.
Toiseksi, takuuaikana lähetämme uuden tilauksen pienelle määrälle.
Vialliset erätuotteet korjaamme ja lähetämme ne sinulle uudelleen tai voimme keskustella ratkaisusta, mukaan lukien uudelleen{0}}kutsun todellisen tilanteen mukaan.
K: Entä toimitus?
A: 1.Lähetä DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 päivää
2.Lähetä lentoteitse: Saavu nopeasti määränpäälentoasemalle ja nouda se itse
3. Toimitus meritse: alhaiset toimituskulut ja hidas toimitus (15 - 30 päivää)
Suositut Tagit: hissipuhelin voip / hissi hätäpuhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{0}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää













