Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin
Tämä VoIP-räjähdyssuojattu teollisuuspuhelin on suunniteltu puheviestintään vihamielisessä ympäristössä, jossa luotettavuus, tehokkuus ja turvallisuus ovat ensiarvoisen tärkeitä. Puhelin kestää suuria lämpötilaeroja ulkona, korkeaa kosteutta, altistumista merivedelle ja pölylle, syövyttävää ilmapiiriä, räjähtäviä kaasuja ja hiukkasia sekä mekaanista kulumista, joten se sopii erinomaisesti käytettäväksi hätäpuhelimena.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin

J&R:n räjähdyssuojattu{0}}puhelinsarjakorroosion--kestävä, ilkivallankestävä valettu alumiininen vedenpitävä kotelojamagneetti-indusoitu oven kansi, joka voi täysin estää pölyn ja kosteuden pääsyn puhelimeen pidentääkseen puhelimen käyttöikää sekä luotettavuutta ja vakautta.
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin soveltuu asennettavaksikorkea pöly, kosteus, melu ja ulkonaalueilla.
Räjähdyssuojaus | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb |
| värit | Saatavana neljässä värissä: Oranssi, keltainen, punainen ja sininen |
| Luuri | Melua vaimentavalla mikrofonilla tehokkaaseen viestintään meluisilta alueilta (panssaroitu SS-johto kestää kovaa käsittelyä, valinnainen mustalle kiharalle johdolle) |
| Näppäimistö | Säänkestävä täysi näppäimistö, näppäinten lukumäärä (15 KOHTA): 0-9,*,#,Uudelleenvalinta,Mykistys,Viimeisen numeron uudelleenvalinta |
| Lämpötilaluokitus | T4 |
| Säänkestävyys | IP66 - IP67 |
| Soittoääni | Sisäänrakennettu{0}}ulkoinen soittoääni, joka tarjoaa läpäisevän kutsusignaalin (85dbA@1meter) |
| Koukkukytkin | Elektroninen / magneettinen ilman näkyviä liikkuvia osia |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF on yli 50 000 tuntia käytettäessä Suhteellinen kosteus: Jopa 95 % (ei--kondensoiva) |
| Paino | Jopa 8 kg vaihtoehdosta riippuen |
Tekniset tiedot
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin

| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30°C - +70°C |
| Varastointilämpötila | -40°C - +75°C |
Ominaisuudet
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin

★ Alumiiniseoksesta valmistettu paine{0}}valurunko
★ Ilkivallankestävä luuri ja johto
★ VOIP/SIP-versio
★ Virta-Over-Ethernet (PoE) vakiona
★ Vedenpitävä Täysin näppäimistö
★ Induktiivinen liitin vakiona kuulovammaisille
★ ATEX, CE, FCC, RoSH yhteensopiva
Sovellukset
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin
Räjähdys-{0}}- ja säänkestävät puhelimet on suunniteltu käytettäväksikemiantehdas, hiilikaivos, voimalaitokset, asevoimat ja raskas teollisuusjotka vaativat erittäin luotettavaa ja räjähdyssuojattua puhelintoimintaa epäsuotuisissa olosuhteissa.
▼J&R Underground Pipe Gallery -projekti Nanningissa, Kiinassa




▲J&R Underground Mine -projekti Kolumbiassa
Pakkaus & Toimitus
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin
| Yksikön koko | 204 * 334 * 126 (mm) |
| Pahvin koko | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 8 kg |
| Bruttopaino | 8,8 kg |

| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |
Palvelumme
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin

✬ODM- ja OEM-tuotteet tai -ratkaisut (Räätälöity palvelu on J&R:n tärkein ominaisuus. Yritämme parhaamme vastata tarpeisiin.)
✬ Näytetilaus on erittäin tervetullut (jos tämä on ensimmäinen kerta, kun olet yhteistyössä J&R:n kanssa, toivotamme sinut tervetulleeksi tilaamaan näyte koekäyttöön.)
✬Vastaamme tiedusteluusi 12 tunnin kuluessa
✬ Päivitä tuotantoprosessi ja näytä pakkaustiedot
✬Toimituksen jälkeen seuraamme tuotetta kahden päivän välein, kunnes saat tuotteen.
✬ Kun olet saanut tuotteet, jos sinulla on lisäkysymyksiä, ota meihin yhteyttä, niin ratkaisemme ongelmat ajoissa.
Yrityksemme
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin

J&R on kiinalainen kestävien viestintälaitteiden suunnittelija ja valmistaja. Puhelimemme ja järjestelmämme toimivat ja kestävät ympäristöissä, joissa tavalliset tuotteet eivät toimisi.
(Kaikki puhelinmallimme saatavilla analogiseen versioon, IP/SIP-versioon, GSM/3G/4G-versioon)
Tutkittuamme tietojasi, toivomme vilpittömästi saavamme kumppanuuden arvostetun yrityksesi kanssa ja toivomme voivamme palvella sinua ja tehdä yhteistyötä kanssasi koko tuotevalikoimamme osalta markkinoillasi.
Voisimme tarjota sinulle koko tuotevalikoimamme ODM&OEM-ratkaisu täyttää vaatimukset ja vaatimukset hyvin.
FAQ
Räjähdyssuojattu{0}}VoIP-puhelin
Q: Onko sinulla MOQ-rajaa?
A: Matala MOQ, 1kpl on saatavana
Q: Voinko saada näytetilauksen?
A:Kyllä, olemme tyytyväisiä näytetilaukseen laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
Q: Entä läpimenoaika?
A:Normaalisti 2-5 työpäivän sisällä. Meillä on varastossa materiaaleja useimpiin kuumamyyntituotteisiin. Ja massatuotantoaika vaatii 2-4 viikkoa, jos tilausmäärä on yli 100 yksikköä.
K: Mikä on tuotteidesi laatustandardi?
A:CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifiointi hyväksytty. Kaikki materiaalit ovat korkealaatuisia ja uusia. Tiukalla laadulla,jokainen puhelin on testattava perusteellisesti ennen tehtaalta lähtöä.
Q: Saako logoni painaa tuotteisiin?
A:Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Voitko tuottaa tuotteen valitsemassani värissä?
A: Kyllä, voimme valmistaa tuotteita eri väreissä, mutta niihin saattaa liittyä vähimmäismääriä tai lisämaksuja.
K: Tarjoatko asennuspalvelua?
A: Ei, emme asenna tuotteita, mutta ne ovat erittäin yksinkertaisia asentaa, ota meihin yhteyttä, jos olet epävarma.
K: Milloin voin vastaanottaa tarjouksesi?
A: 12 tunnin sisällä
K: Kuinka voin maksaa sinulle?
A: Useita käteviä tapoja valita: Paypal, T/T, L/C.
Suositut Tagit: räjähdyssuojattu-voip-puhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{1}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

IP67 Autom-soittaa räjähdyssuojattu- VoIP-puhelin
-

Analoginen räjähdyssuojattu-puhelin JREX106-A03
-

-Räjähdyssuojattu puhelin, jossa vilkku ja kaiutin J...
-

Räjähdyssuojattu yleisradiopuhelin teollisuuskäyttöö...
-

IECEX-hyväksytyt analogiset räjähdyssuojatut puhelim...
-

ATEX- ja IECEx-vyöhykkeet 1 ja 2, kosketus-ääniräjäh...









