GSM Metallic Public Puhelin
GSM Metallic Public Telephone on äskettäin -suunniteltu kestävä, vedenkestävä-puhelinkotelo kylmävalssatulla teräskuorella, joka sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
GSM Metallic Public Puhelin
GSM Metallic Public Puhelin on äskettäin -suunniteltu kestävä, vedenkestävä-puhelinlaatikkokylmävalssattua terästäkuori, joka on ihanteellinen molemmillesisällä ja ulkona. GSM/3G/4Gviestintätilaa voidaan mukauttaa. Tuki ohjelmalleautomaattinen-valinta puhelimeen. JR305-SC täyttää ja ylittää aina asiakkaidemme odotukset.

| Kotelon materiaali | Kylmävalssattu teräsrunko |
| värit | Musta, KELTAINEN, HARMAA |
| Puhelimen materiaali | Ei luuria |
| Näppäimistö | Ei näppäimistöä |
| Lämpötila | Käyttö: -30 asteesta +70 asteeseen Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP65 |
| Soittoääni | Särkyvä räjähdyssävy 80 dBA @ 1 metri tyypillinen |
| Koukkukytkin | Elektroninen / magneettinen ilman näkyviä liikkuvia osia |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF on yli 50 000 tuntia käytettäessä |
| Paino | Jopa 1 kg vaihtoehdosta riippuen |
Tekniset tiedot
GSM Metallic Public Puhelin
| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta +70 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -40 astetta +75 asteeseen |

Ominaisuudet
GSM Metallic Public Puhelin
★ Vankka ja taiteellinen
★ Ilkivallankestävä metallinen painike
★ Suojaus ITU{0}}T k.21 parannetuille tasoille
★ Ohjelmoitava tuki pikavalinnoille
★ Yhden tai kahden painikkeen automaattivalintavaihtoehdot etäohjelmointiin

Sovellukset
GSM Metallic Public Puhelin
GSM Metallic Public Puhelinkäytetty vuonnatienvarsi, taksiasema, puisto, ostoskeskusjne. Pilariin tai seinään asennettavia ovat kaikki saatavilla.

Pakkaus & Toimitus
GSM Metallic Public Puhelin
| Yksikön koko | 230 * 160 * 80 (mm) |
| Pahvin koko | 250 * 180 * 100 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2,5 kg |
| Bruttopaino | 3 kg |
| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |

Yrityksemme
GSM Metallic Public Puhelin
J&R Technology on erikoispuhelinten valmistaja, joka tarjoaa räätälöityjä palveluita ulkonäön mallintamiseen ja todellisiin toiminnallisiin vaatimuksiin. Sen erinomainen puhelinlaatu ja monipuoliset{1}}myyntipalvelut ovat saaneet monien kotimaisten ja ulkomaisten asiakkaiden suosion ja ostokset.

Asiakkaamme
GSM Metallic Public Puhelin

Yhteistyökumppanimme
GSM Metallic Public Puhelin

Osa sertifikaateista
GSM Metallic Public Puhelin

Suositut Tagit: gsm metallinen yleispuhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkealaatuinen{0}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










