
Highway, tienvarsi aurinkoenergialla toimiva VoIP-hätäpuhelupilari
JR-TP-04 Solar Powered Emergency Phone Tower on ihanteellinen turvaratkaisu etäisille ja korkean -riskin alueille. Hätäpuhelintornina tämä puhelin toimii erinomaisena rikollisuuden pelotteena. Niitä käytetään usein yliopistojen ja korkeakoulujen kampuksilla, tienvarsilla, kaduilla, julkisilla aukioilla, pysäköintialueilla, poliisiasemilla, rakennusten ulkopuolella, ostoskeskuksissa, lääketieteellisissä keskuksissa, teollisuuskampuksilla, kulkuvälineillä ja syrjäisillä paikoilla, joissa paikallista sähköä ei ole saatavilla.
Kuvaus
Aurinkoenergialla toimiva VoIP-hätäpuhelin moottoritielle, tienvarsien hätäpuhelupilari
This Highway VoIP-hätäpuhelin on täysin korroosionkestävässä valetussa, säänkestävässä alumiinikotelossa, jonka ovi tarjoaa täydellisen suojan pölyä ja kosteutta vastaan, mikä johtaa erittäin luotettavaan tuotteeseen, jossa on pitkä MTBF.
Erittäin helppo asentaa. Kaapelin läpivienti on puhelimen pohjassa keinotekoisten vaurioiden estämiseksi, kun taas painike on sään ja ilkivallan kestävä.

Pääpiirteet:
l Standard SIEMAILLA phone
l Alumiiniseoksesta valmistettu paine{0}}runko puhelimeen ja kylmävalssattu teräs pylvääseen
l Weather resistant: IP65-IP67
l Sisäänrakennettu-automaattinen-soitto, 2-kädet vapaat-viestintä sisäänrakennetulla kaiuttimella ja mikrofonilla
l Ilkivallan kestävä metal button programmable for speed dial
l Tukiviestitoiminto alhaiselle paristolle, oven avaaminen heikko signaalin voimakkuus.
l Pole-asennus, yksinkertainen asennus
l Vakio- tai räätälöidyt yksiköt
l External power supply or PoE (SIP-VoIP)
l RJ45 portti for SIP phone
l Aurinkopaneelit ja akut mitoitetaan asennuspaikan mukaan. Laturi, akut ja muut laitteet asennetaan tornin sisään.
l CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 compliant
Optional
• Rechargeable battery
• Solar panel
• Solar charge cotroller
• Customized length of external antenna and cable
Tekniset parametrit
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE or 12V DC |
| Tehon kulutus | -Idle: 1.5W -Active: 1.8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 9095dB(A) at a distance of 1 m - 110dB(A) at a distance of 1 m (for external horn speaker) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 as per EN60529 |
| Käyttölämpötila | -40 degree to plus 70 degree |
| Säilytyslämpötila | -45 degree to plus 85 degree |
Sovellukset
This emergency telephone pillar is very popular for yliopisto- ja korkeakoulukampukset, tienvarret, streets, public square, car-parks, police stations, outside buildings, shopping malls, medical centers, industrial campuses, transit facilities and remote locations where local power is not available.

Package
Yksikkö size: 2400 436 306 (mm)
Pakkausmateriaalis: Pearl cotton, Puinen laatikko
Netto paino: 45 KG
Bruttopaino: 50 KG

Suositut Tagit: valtatie, tienvarsi aurinkoenergialla toimiva voip-hätäpuhelupilari, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkealaatuinen{0}}tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







