IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom
Hands free -puhelin on suunniteltu vastaamaan ilkivallan vuoksi menetettyjen asiakkaiden tarpeisiin.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

JR301-SC IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom on koteloitu ruostumattomasta teräksestä valmistettuun laatikkoon ja valmistettu korkeatasoisesti. Nämä puhelimet kestävät paremmin ilkivaltaa ja varmistavat, että viestinnän ensisijainen toiminta säilyy aina.
| Kotelon materiaali | SUS 304 ruostumaton teräs |
| Väris | PUNAINEN, KELTAINEN, HARMAA |
| Puhelimen materiaali | Ei luuria |
| Painike | Ruostumattomasta teräksestä valmistettu painike |
| Lämpötila | Käyttö: -30 astetta +65tutkinnon Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP65 etulevylle |
| Soittoääni | Tyypillinen 80 dBA, 1 metrin korkeudella, räväkäs |
| Koukku Kytkin | Ei koukkukytkintä |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF ylittää50000 tuntia käytössä |
| Paino | Jopa3kg vaihtoehdosta riippuen |
Tekniset tiedot
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta +65 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -40 astetta +75 asteeseen |
Ominaisuudet
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

★ Tukeva kotelo, valmistettu ruostumattomasta teräksestä
★ Ilkivallankestävä metallinen painike
★ Hands free -käyttö
★ Seinäasennus, yksinkertainen asennus
★ 4 x peukaloinninkestävät ruuvit asennusta varten
★ Puhelinlinjalla toimiva (analoginen)
★ Ulkoinen virtalähde tai PoE (SIP-VoIP)
Sovellukset
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom
Ihanteellinen pysäköintialueille, hisseille/hisseille, vankilat, rautatie/metrolaiturit, sairaalat, poliisiasemat, pankkiautomaatti koneet, stadionit, rakennuksen ulkopuolella jne.




Pakkaus & Toimitus
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

| Yksikön koko | 206 * 136 * 42 (mm) |
| Pahvin koko | 240 * 235 * 165 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2 kg |
| Bruttopaino | 3 kg |

| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (If you finish the payment today, your order will ship out within the delivery date.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |
Palvelumme
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

✬ODM & OEM tuotteet tai ratkaisut
✬ Näytetilaus on erittäin tervetullut
✬Vastaamme tiedusteluusi 12 tunnin kuluessa
✬ Päivitä tuotantoprosessi ja näytä pakkaustiedot
✬Tavaran toimituksen jälkeen seuraamme tuotteita puolestasi kahden päivän välein, kunnes saat tuotteet.
✬ Kun olet saanut tuotteet, jos sinulla on lisäkysymyksiä, ota meihin yhteyttä, niin ratkaisemme ongelmat ajoissa.
Yrityksemme
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom

J&R on kiinalainen kestävien viestintälaitteiden suunnittelija ja valmistaja. Puhelimemme ja järjestelmämme toimivat ja kestävät ympäristöissä, joissa tavalliset tuotteet eivät toimisi.
(Kaikki puhelinmallimme saatavilla analogiseen versioon, IP/SIP-versioon, GSM/3G/4G-versioon)
Kun olet tutkinut tietosi hyvin, toivomme vilpittömästi saavamme kumppanuuden arvostetun yrityksesi kanssa ja toivomme voivamme palvella sinua ja tehdä yhteistyötä kanssasi koko tuotevalikoimamme osalta markkinoillasi.
Voisimme tarjota sinulle koko tuotevalikoimamme ODM&OEM-ratkaisu täyttää vaatimukset ja vaatimukset hyvin.
FAQ
IP Intercom SIP Intercom VoIP Intercom
Q: Onko sinulla MOQ-rajaa?
A: Matala MOQ, 1kpl on saatavana
Q: Voinko saada näytetilauksen?
A:Kyllä, olemme tyytyväisiä näytetilaukseen laadun testaamiseksi ja tarkistamiseksi. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
Q: Entä läpimenoaika?
A:Normaalisti 2-5 työpäivän sisällä. Meillä on varastossa materiaaleja useimpiin kuumamyyntituotteisiin. Ja massatuotantoaika vaatii 2-4 viikkoa, jos tilausmäärä on yli 100 yksikköä.
K: Mikä on tuotteidesi laatustandardi?
A:CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifiointi hyväksytty. Kaikki materiaalit ovat korkealaatuisia ja uusia. Tiukalla laadulla,jokainen puhelin on testattava perusteellisesti ennen tehtaalta lähtöä.
Q: Saako logoni painaa tuotteisiin?
A:Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Voitko tuottaa tuotteen valitsemassani värissä?
A: Kyllä, voimme valmistaa tuotteita eri väreissä, mutta niihin saattaa liittyä vähimmäismääriä tai lisämaksuja.
K: Tarjoatko asennuspalvelua?
A: Ei, emme asenna tuotteita, mutta ne ovat erittäin yksinkertaisia asentaa, ota meihin yhteyttä, jos olet epävarma.
K: Milloin voin vastaanottaa tarjouksesi?
A: 12 tunnin sisällä
K: Kuinka voin maksaa sinulle?
A: Useita käteviä tapoja valita: Paypal, T/T, L/C.
Suositut Tagit: ip intercoms sip intercom voip intercom, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{0}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää













