IP67 Vandal-raskaansuojatut puhelin JR101-FK-HB-VoIP
Väri: keltainen tai räätälöity
Materiaali: Die Cast Aluminium
Sertifikaatti: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Toiminto: Vedenpitävä
Ominaisuus: Horn ja Beacon-ilmaisin
Käyttö: ulkona ja sisätiloissa
Pakkaus: helmi puuvilla, kartonki
Malli: Analoginen / SIP / GSM / 3G
Asennus: Seinä / pylväs asennettuna
Nettopaino: 7kg
Kuvaus
Tuotteen Kuvaus
IP67 Vandal-raskaansuojatut puhelin JR101-FK-HB-VoIP
Koska se on säänkestävä puhelin, se on täysin sisällä korroosionkestävä valettu alumiininen säänkestävä kotelo, jossa ovi tarjoaa täydellisen suojan pölyltä ja kosteudelta, mikä johtaa erittäin luotettavaan tuotteeseen, jossa on pitkä MTBF. 
määrittely
IP67 Vandal-raskaansuojatut puhelin JR101-FK-HB-VoIP
| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Toimitusvirta | 20 mA DC-100 mA DC |
| Soittoääni | - 80 dB (A) 1 metrin etäisyydellä - 110 dB (A) 1 m: n etäisyydelle (ulkoiselle sarjamuuttimelle) |
| Valintatapa | DTMF-tilassa ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Tehon kulutus | -Idle: 1,5 W-Active: 1.8W |
| SIP-protokollaa | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A / U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tiedonsiirtotyyppi | Täysi kaksisuuntainen |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90 ~ 95 dB (A) etäisyydellä 1 m - 110 dB (A) 1 m: n etäisyydellä (ulkoisen sarjamuuttimen osalta) |
| 3G-versio | |
| Virtalähde | 12V DC |
| Tehon kulutus | -Idle: 0.3W-aktiivinen: 1.5W |
| Tiedonsiirtotyyppi | Täysi kaksisuuntainen |
| Soittoäänen voimakkuus | 90 ~ 95 dB (A) 1 metrin etäisyydellä |
| Ohjelman menetelmä | Etäohjelmointi tekstiviestillä |
| Taajuus | Versio: - Dual Band WCDMA / HSDPA 850 / 1900MHz - Nelitaajuus GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz E-versio: - Kaksitaajuuksinen UMTS / HSDPA 900 / 2100MHz - Nelitaajuus GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz J-versio: - kaksitaajuuksinen UMTS / HSDPA 850 (800) / 2100MHz - Nelitaajuus GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -25 ° C ... + 70 ° C |
| Säilytyslämpötila | -25 ° C - + 85 ° C |

hakemus
Ihanteellinen Metro, rautatie, valtatie puolella, merenkulku, kaivostoiminta, tunnelit, teräs kasvi, kemiantehdas, voimalaitos sisätiloissa: lentoasema, pankki, kioski, hissi, yliopisto, hotelli, sairaala, Kaivos, armeija ja siihen liittyvä teollinen sovellus jne.



Ominaisuus
IP67 Vandal-raskaansuojatut puhelin JR101-FK-HB-VoIP
Metal Bodied Weather ja vandal-resistentti VoIP-puhelin
Koska se on säänkestävä puhelin, se on täysin sisällä korroosionkestävä valettu alumiininen säänkestävä kotelo, jossa ovi tarjoaa täydellisen suojan
pölyä ja kosteutta vastaan, mikä johtaa erittäin luotettavaan tuotteeseen, jossa on pitkä MTBF.
Ihanteellinen Metro, rautatie, moottoritie puolella, merenkulku, kaivostoiminta, tunnelit, terästehtaat, kemiantehdas, voimalaitos ja siihen liittyvä teollinen sovellus jne.
VoIP / SIP-puhelin
Vankka rakenne, Vandal-resistentti
Kaikki sääsuoja IP66-67
Tamperit kestävät kiinnikkeet
Helppo asennus
Nopeasti asennettava liitäntä
Ohjelmoitu web-käyttöliittymän kautta
Pitkäkestoinen muisti
Magneettinen reed-koukku vähentää kulutusta aiheuttavia osia
Voice over Internet Protocol (kutsutaan myös VoIP, IP Telephony,
Internet-puhelin, laajakaistapuhelin, laajakaistapuhelin ja Voice over Broadband) on puheyhteyksien reititys Internetin kautta tai toisen IP-pohjaisen verkon kautta.
DC 5 V -virta tai PoE (Power Over Ethernet)
Ei tarvita lisäliitettä
Web-sivun konfigurointi
Reaaliaikainen hälytysraportti
SIP-yhteensopiva
RJ45 LAN tai WAN Suora yhteys
Automaattinen soitonsiirto (rollover), muistilistan kautta
Automaattinen vastaus
Multicast Capable
Liitäntä: RJ45 Ethernet-liitäntä IP67-pistokeliittimen kautta.
Palvelun laatu (QoS): varmistaa äänen optimaalinen toimitus
Palvelun tyyppi (ToS): suuri läpäisykyky ja luotettavuus (RFC3168)
ISDN-yhdyskäytävän noudattaminen: yhdistä kaikki SIP-yhteensopivat VoIP / ISDN-yhdyskäytävät soittamaan ja vastaanottamaan ISDN-puheluita
SIP (Session Initiation Protocol) RFC3261
Sisäänrakennettu irtisanominen: pystyy tekemään poikkeavia puheluita toiseen PBX: hen
TR069 (Tekninen selostus 069): edistyneen tilan valvontaan ja ohjaukseen
Konfigurointi: web-käyttöliittymä tai palvelinpohjainen konfigurointitiedosto. Static IP address provisioning tai DHCP.
Massakokoonpano käytettävissä.
Yhteensopiva standardin SIP-protokollan VOIP-puhelinjärjestelmien kanssa. (Asterisk, Cisco, Mitel, Elastix, Freeswitch, MiniSipServer, Yeastar MyPBX jne.).
Pakkaus ja toimitus
IP67 Vandal-raskaansuojatut puhelin JR101-FK-HB-VoIP

sertifioinnit 
Yrityksemme 



J & R on Kiinassa suunniteltu ja valmis kestävien viestintälaitteiden valmistaja. Puhelimet ja järjestelmämme toimivat ja viime kädessä niissä ympäristöissä, joissa tavalliset tuotteet eivät toimi.
(Kaikki puhelinmallimme saatavilla analogiseen versioon, IP / SIP versio, GSM / 3G-versio)
Kun olet tutkinut tietosi, toivomme vilpittömästi kumppanuutta arvostetun compnayn kanssa. Ja toivomme palvella sinua ja toimimme yhteistyössä kaikkien tuotevalikoimaamme markkinoilla.
Voisimme tarjota sinulle kaiken tuotevalikoimamme ODM & OEM-ratkaisulla, joka vastaa tarpeitasi ja vaatimustasi hyvin.
ja me tuemme sinua parhaan tuoteratkaisun ja kustannustehokkaan ratkaisun kanssa, jotta voimme tukea projektin vaatimusta ja markkinointiehdotusta.


Suositut Tagit: ip67 anti-vandal heavy duty puhelin jr101-fk-hb-voip, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, laadukas, tuotteet, analoginen näyttö puhelin analoginen puhelin, analoginen vedenpitävä puhelin, analoginen puhelin taiwan , anti vandal -puhelin, antiikkipuhelin soittajan tunnuksella, automaattinen puhelinverkko, puhelinkeskuksen melunvaimennus puhelinkuulokkeella, puhelukeskuspuhelin, hätäpuhelin, puhelinvastaaja
Lähetä kysely
Saatat myös pitää













