Pikavalinta SOS Hotline -puhelin Vesitiivis ilkivallankestävä puhelin
Luuri Puhelin, CB(Hotline)Ei näppäimistöä, Kaksi painiketta, keltainen väri (muu väri tilauksesta), Yksikön koko: 240*100*106(mm)Sisältyy anti-vandaaliseen kylmävalssatussa-teräskotelossa, seinäasennustyyppi
Kuvaus
Pikavalinta SOS Hotline -puhelin Vesitiivis ilkivallankestävä puhelin
Puhelimessa on korkealaatuinen-kylmävalssattu-teräspaneeli, jossa on ilkivallan esto-. Samanaikaisesti kuoressa on maadoituslaite, joka on täysin eristetty sisäisestä piiristä ja jolla on tietty sähkömagneettinen suojaustoiminto. Lisäksi lisävarusteet, kuten matkapuhelimet, näppäimistöt ja piirilevyt, on valmistettu useista veden- ja pölynpitävistä materiaaleista. Se sopii hyvin esimerkiksi pankkeihin, kouluihin ja vankiloihin.
Luuripuhelin, CB (Hotline) Ei näppäimistöä, kaksi painiketta, keltainen väri (muu väri pyynnöstä),
Yksikön koko: 240 * 100 * 106 (mm)
Sijaitsee -vandaalien vastaisessa kylmävalssatussa-teräskotelossa, seinäasennustyyppi
◖Tekniset tiedot◗
| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 65 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -25 astetta +70 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -25 astetta +85 asteeseen |
◖ Ominaisuudet ◗
Pikavalinta SOS Hotline -puhelin Vesitiivis ilkivallankestävä puhelin
◐ Tukeva kotelo, valmistettu ruostumattomasta teräksestä
◐ Vandaalinkestävä panssaroitu johtoluuri
◐ 2 metallipainiketta pikavalinnan muokkaamiseen
◐ Induktiivinen liitin vakiona kuulovammaisille
◐ Iskun-, iskun-, putoamis- ja tärinänkestävä, pystyy toimimaan vaikeissa ympäristöissä
◐ Seinäasennus, yksinkertainen asennus

| Pakkaus | |
|---|---|
| Yksikön koko | 240 * 100 * 106 (mm) |
| Pahvin koko | 310 * 140 * 130 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2 kg |
| Bruttopaino | 3 kg |
Suositut Tagit: pikavalinta sos hotline puhelin vedenpitävä ilkivallan kestävä puhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkealaatuinen{0}}tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










