Puhelin Ethernet-mallit hisseille
Puhelin Ethernet -malleilla hisseille on vaurioidenesto---, -putoamista ja tukkeutumista estävä-ominaisuudet, joten hissin turvallisuus ja vakaus paranevat huomattavasti.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
JR309-FKPuhelin Ethernet-mallit hisseille
Puhelin Ethernet-mallit hisseille sillä on vaurioidenesto--, irtoamisenesto-- ja juuttumisenesto-ominaisuudet, joten hissin turvallisuus ja vakaus paranevat huomattavasti. JR309-FK käyttää uppoasennusta tilan säästämiseksi.

| Kotelon materiaali | Runko ruostumatonta terästä |
| värit | Harmaa tai mukautettu |
| Puhelimen materiaali | Ei luuria |
| Näppäimistö | Tukeva metallinen näppäimistö |
| Lämpötila | Käyttö: -30 asteesta +65 asteeseen Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP55-IP65 |
| Soittoääni | Särkyvä räjähdyssävy 80 dBA @ 1 metri tyypillinen |
| Koukkukytkin | Ei koukkukytkintä |
| Paina painiketta | Ruostumattomasta teräksestä valmistettu painike, IP65-luokitus |
| Paino | Jopa 2,5 kg vaihtoehdosta riippuen |
Tuotteen tiedot
Puhelin Ethernet-mallit hisseille

Ominaisuudet
Puhelin Ethernet-mallit hisseille
★ Käsi vapaana, ei palauteongelmia
★ Monen osapuolen puhelut voidaan toteuttaa kytkimellä
★ Numero voidaan tallentaa -ennakolta automaattisen valinnan saavuttamiseksi
★ Mikroprosessoriohjaus, automaattinen tunnistus ja puhelu{0}}katkaisu
★ Ruostumaton teräspaneeli, -ilkivallan- ja pölytiivis

Sovellukset
Puhelin Ethernet-mallit hisseille
Puhelin Ethernet-mallit hisseille, joita käytetään yleisesti hisseissä, hisseissä, puhdastiloissa, lääketehtaissa ja muilla vastaavilla alueilla. Hätähuutona, kun ihmiset juuttuvat hissiin.

Pakkaus & Toimitus
Puhelin Ethernet-mallit hisseille
| Yksikön koko | 200 * 150 * 52 (mm) |
| Pahvin koko | 210 * 160 * 62 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 2 kg |
| Bruttopaino | 3 kg |
| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |

Yrityksemme
Puhelin Ethernet-mallit hisseille

Asiakkaamme
Puhelin Ethernet-mallit hisseille

Yhteistyökumppanimme
Puhelin Ethernet-mallit hisseille

Osa sertifikaateista
Puhelin Ethernet-mallit hisseille

Suositut Tagit: puhelin ethernet-mallit hisseille, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{0}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää













