Säänkestävät hätäpuhelimet VoIP- ja ulkokäyttöön
JR101-CB:llä on suuri vakaus ja vahva -häiriönestokyky kansallisten standardien GB/T 15279-94 mukaisesti. Tämä puhelin voi olla yhteensopiva useimpien analogisten tai digitaalisten puhelinten SPC-kytkimien kanssa. Se soveltuu puheviestintään erilaisissa työympäristöissä ja voi toteuttaa point-to-point -puheluita yleisissä viestintäverkoissa tai yksityisissä verkoissa.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin
Hätäpuhelimemme ja hätäpuhelulaatikomme on suunniteltu tarjoamaan kaksisuuntaista-viestintää ja parantamaan turvallisuutta sekä julkisen alueen sisällä että sen ulkopuolella.
Olemme teollisuuspuhelinvalmistajia, jotka tarjoavat teollisuus{0}}luokan hätäviestintää, jota käytetään enimmäkseen ulkotiloissa, tehdas-, öljy-, kemian-, ydinvoimaloissa ja muissa hätäviestinnässä.
Hätäpuhelimemme ovat ADA-yhteensopivia ja kestäviä, ja ne on suunniteltu helppoa ja nopeaa handsfree-viestintää varten. Voimme tarjota hätäpuhelimia eri tilanteisiin käyttäjien tarpeiden mukaan. Ulkomaantielle voimme toimittaa hätäpuhelinkotelot aurinko-emolevyvirtalähteellä. Voimme myös tarjota hätäradiopuhelimet, joissa on kamera{5}}sisätiloihin. Tarjoamiemme puhelimien versiot sisältävät 3G/4G langattoman, VoIP- ja analogiset versiot hätäpuheluista.

| Kotelon materiaali | Painevalettu alumiini, epoksijauhemaalattu |
| värit | Keltainen |
| Luuri | Ekologinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kierrenauha |
| Näppäimistö | Kuminäppäimistö |
| Lämpötila | Käyttö: -30 asteesta +65 asteeseen Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP67 |
| Soittoääni | Särkyvä räjähdyssävy 80 dBA @ 1 metri tyypillinen |
| Koukkukytkin | Elektroninen/magneettinen ilman näkyviä liikkuvia osia |
| Paino | Jopa 6 kg vaihtoehdosta riippuen |
Tuotteen tiedot
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin

Ominaisuudet
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin
★ Hotline soittaa
★ Tukee kaiunpoistoa
★ IP67 korkea suojaustaso
★ Etäpäivitysjärjestelmä

Sovellukset ja projektinäyttö
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin
J&R Technologylla on monen vuoden kokemus puhelinratkaisujen toimittamisesta. JR101-CB soveltuu sotilaskäyttöön, ulkorakennuksiin, tunneliin, uima-altaisiin jne.

Sovellukset ja projektinäyttö
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin
| Yksikön koko | 204 * 334 * 126 (mm) |
| Pahvin koko | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 6 kg |
| Bruttopaino | 7kg |
| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |

Yrityksemme
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin

Asiakkaamme
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin

Yhteistyökumppanimme
Ulkona äänieristetty automaattinen-kädet-vapaa puhelin
Suositut Tagit: säänkestävät hätäpuhelimet voip ja ulkokäyttöön, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{0}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää













