4G/VoIP Dual-Mode Network Hotspot -pöytäpuhelin
Wi-fi-hotspotit ovat tuettuja 4 Gt:n VoLTE-ääntä, mikä mahdollistaa liikennetukeen perustuvat äänipuhelut FM-radion, tekstiviestien ja MP3SIM-korttien tuen vähentämiseksi puheluiden määrän vähentämiseksi SD-kortin tuki
Kuvaus
4G/VoIP Dual-Mode Network Hotspot -pöytäpuhelin
- Wi-fi-hotspotit ovat tuettuja
- 4 Gt:n VoLTE-ääni mahdollistaa äänipuhelut liikenteestä riippuen
- tukee FM-radiota, tekstiviestejä, MP3:a
- SIM-kortin tuki vähentää puheluita
- SD-kortin tuki
Tekniset tiedot
4G/VoIP Dual-Mode Network Hotspot -pöytäpuhelin
| Tuote | Specicatiom |
| LCD koko | 2.4 |
| LCD väri | Väri |
| Alusta | Spreadtrum 9820e |
| Verkko | 4G All-Netcom (muokattu eri maiden ja alueiden mukaan) |
Taajuus |
FDD-LTE: B1/B3/ B7/B20/B28A |
| TDD-LTE: B38/B39/B40/B41 | |
| WCDMA: B1/B2/B5/B8 | |
| GSM: B2/B3/B5/B8 | |
| WIFI | Tuki IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Ble 4.0 |
| Akku | 1000mAh |
| Antenni | Ulkoinen TNC tai sisäänrakennettu{0}}antenni |
| Virtalähde | Micro usb 5V sisääntulo |
Päätoiminto |
WIFI Hotspot, VoLTE Voice, MP3 FM-radio, tekstiviesti, soittaa/vastaanota puhelu, |
| Hands free, lyhytvalinta, soitonsiirto, sääennuste jne | |
| Antenni käyttöliittymä | Integroitu/irrotettava TNC-antenni (valinnainen) |
| Valmiustila | Valmiustila: 120 tuntia puheaikaa<5hrs |
| Virtalähde | DC 5V/1A |
| Akku | 3,7V/1000mAh |
| Lisävaruste | Johdinkela, luuri, virtalähde,{0}}vara-akku, käyttöohje |
- Helppo asentaa ja helppo huoltaa Selkeä ääni ja ei melua
- Soittajan tunnus (CLI-näyttö)
- Tallentaa 10 vastaanotettua / 10 soitettua / 10 vastaamatonta puhelutietuetta
- Englantilainen LCD ja kotelo
- 12 ryhmää sointusoittoja saapuville puheluille
- Hands free -toiminto
- Mittaustoiminto yleisöpuhelinkäyttöön
- Puhu numero englanninkielisenä toiminto (valinnainen)
- Vahva signaali suurella vahvistusantennilla (3,5 dB - 5 dB)
- IP-esiasetus-puhelukulujen säästämiseksi
- Kuten tavallinen lanka{0}}puhelinkäyttötapa
Sovellus
JR403-GP-puhelin soveltuu erityisen hyvin vertikaalisille markkinoille, kuten hotelli-, terveydenhuolto-, vähittäis-, hallinto-, media- ja viihdeteollisuuteen, missä se luo mahdollisuuksia viestintään osana työnkulkusovelluksia.




Suositut Tagit: 4g/voip dual{1}}mode network hotspot pöytäpuhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{2}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











