4G/VoIP Dual-Mode Wi-Fi langaton pöytäpuhelin
Wi-fi-hotspotit ovat tuettuja 4 Gt:n VoLTE-ääntä, mikä mahdollistaa liikennetukeen perustuvat äänipuhelut FM-radion, tekstiviestien ja MP3SIM-korttien tuen vähentämiseksi puheluiden määrän vähentämiseksiSD-korttituki
Kuvaus
4G/VoIP Dual-Mode Wi-Fi langaton pöytäpuhelin
JR403-GP-puhelin on monikäyttöinen viestintäpääte, joka on VOIP-päätelaite, joka on erittäin käytännöllinen ja hallittavissa puheviestintään IP-verkoissa. Sitä voidaan käyttää laajennuksissa ja verkon IP-puhelinverkoissa yrityksen sisällä ja sillä on Internet-yhteys Käyttäjä. Se voi liittyä operaattorin 4G-verkkoon, ja viestintäkustannukset ovat erittäin alhaiset operaattorin tuella. Sitä voidaan käyttää myös viestintätyökaluna, jolla on korkea kustannustehokkuus, korkea vakaus ja parhaiten perinteisten käyttötottumusten mukainen eri yksityisissä verkoissa.
- Wi-fi-hotspotit ovat tuettuja
- 4 Gt:n VoLTE-ääni mahdollistaa äänipuhelut liikenteestä riippuen
- tukee FM-radiota, tekstiviestejä, MP3:a
- SIM-kortin tuki vähentää puheluita
- SD-kortin tuki

Tekniset tiedot
4G/VoIP Dual-Mode Wi-Fi langaton pöytäpuhelin
| Tuote | Specicatiom |
| LCD koko | 2.4 |
| LCD väri | Väri |
| Alusta | Spreadtrum 9820e |
| Verkko | 4G All-Netcom (muokattu eri maille ja alueille) |
Taajuus |
FDD-LTE: B1/B3/ B7/B20/B28A |
| TDD-LTE: B38/B39/B40/B41 | |
| WCDMA: B1/B2/B5/B8 | |
| GSM: B2/B3/B5/B8 | |
| WIFI | Tuki IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Ble 4.0 |
| Akku | 1000mAh |
| Antenni | Ulkoinen TNC tai sisäänrakennettu{0}}antenni |
| Virtalähde | Micro usb 5V sisääntulo |
Päätoiminto |
WIFI Hotspot, VoLTE Voice, MP3 FM-radio, tekstiviesti, soittaa/vastaanota puhelu, |
| Hands free, lyhytvalinta, soitonsiirto, sääennuste jne | |
| Antenni käyttöliittymä | Integroitu/irrotettava TNC-antenni (valinnainen) |
| Valmiustila | Valmiustila: 120 tuntia puheaikaa<5hrs |
| Virtalähde | DC 5V/1A |
| Akku | 3,7V/1000mAh |
| Lisävaruste | Johdinkela, luuri, virtalähde,{0}}vara-akku, käyttöohje |

FAQ
K: Voinko saada näytetilauksen?
V: Kyllä, olemme tervetulleita näytetilaukseen testaamaan ja tarkistamaan laatu. Sekanäytteet ovat hyväksyttäviä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Normaalisti 2-5 työpäivän sisällä. Varastossamme on materiaaleja useimpiin kuumamyyntituotteisiin. Ja massatuotantoaika vaatii 2–4 viikkoa, jotta tilausmäärä yli 100 yksikköä.
K: Mikä on tuotteidesi laatustandardi?
V: CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifiointi hyväksytty. Kaikki materiaalit ovat korkealaatuisia ja uusia. Tiukalla laadulla jokainen puhelin testataan perusteellisesti ennen tehtaalta lähtöä.
K: Onko OK tulostaa logoni tuotteisiin?
V: Kyllä. Ilmoita meille virallisesti ennen tuotantoamme ja vahvista suunnittelu ensin näytteemme perusteella.
K: Voitko tuottaa tuotteen valitsemassani värissä?
V: Kyllä, voimme valmistaa tuotteita eri väreissä, mutta niihin saattaa liittyä vähimmäismääriä tai lisämaksuja.
K: Tarjoatko asennuspalvelua?
V: Ei, emme asenna tuotteita, mutta ne ovat erittäin yksinkertaisia asentaa, ota meihin yhteyttä, jos olet epävarma.
K: Milloin voin vastaanottaa tarjouksesi?
V: Kun olet oppinut yksityiskohtaiset vaatimukset.
K: Kuinka voin maksaa sinulle?
V: Monia käteviä tapoja valita: Paypal, T/T, L/C.
Suositut Tagit: 4g/voip dual-mode wifi langaton pöytäpuhelin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkea{2}}laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Räjähdyssuojattu automaattinen lähetys{0}}puhelinnum...
-

Highway GSM-puhelinpilari, ilkivallan kestävät 3G/4G...
-

Sininen melunvaimennuspuhelinkaappi, valinnainen sei...
-

Kosteutta kestävät VoIP-teollisuuspuhelimet vilkkula...
-

Langaton WiFi-puhelin, 4G/SIP-verkkopöytäpuhelin
-

Vankilan puhelin / vankien puhelin JR201-FK-VC




