GSM-hätäpuhelinkeskus
Emergency GSM Phone Box on suunniteltu ulkokäyttöön, ja se perustuu kylmävalssatun teräksen runkoon jauhemaalatulla rungolla ja ruostumattomalla etulevyllä, tarjoaa paremman ilkivallankestävyyden ja varmistaa, että viestinnän ensisijainen toiminta säilyy koko ajan.
Kuvaus
Tuotteen kuvaus
JR330-SC.pdfGSM-hätäpuhelinkeskus
GSM-hätäpuhelinkeskuson suunniteltu ulkokäyttöön, perustuen akylmävalssattua terästäjauhemaalatulla rungolla jaruostumaton etulevy, tarjoukset lisääntyivätvastustuskyky ilkivallalleja varmista, että viestinnän ensisijainen tehtävä säilyy aina.

| Kotelon materiaali | Kylmävalssattu teräsrunko |
| värit | PUNAINEN, KELTAINEN, HARMAA |
| Puhelimen materiaali | Ei luuria |
| Näppäimistö | Ei näppäimistöä |
| Lämpötila | Käyttö: -30 asteesta +70 asteeseen Varastointi: -40 asteesta +75 asteeseen |
| Säänkestävyys | IP65 |
| Soittoääni | Kiihkeä piippusävy 85 dBA @ 1 metri tyypillinen |
| Koukkukytkin | Elektroninen / magneettinen ilman näkyviä liikkuvia osia |
| M.T.B.F. | Laskettu MTBF on yli 50 000 tuntia käytettäessä |
| Paino | Jopa 1 kg vaihtoehdosta riippuen |
Tekniset tiedot
GSM-hätäpuhelinkeskus
| Analoginen versio | |
| Virtalähde | Analogisesta puhelinverkosta |
| Syöttöjännite | 24 VDC - 65 VDC |
| Syöttövirta | 20 mA DC - 100 mA DC |
| Soittoäänen voimakkuus | - 80dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Soittotapa | DTMF-tila ITU-T-suosituksen Q.23 mukaisesti. |
| SIP-versio | |
| Virtalähde | PoE tai 12V DC |
| Virrankulutus | -Tyhjäkäynti: 1,5 W -Aktiivinen: 1,8W |
| SIP-protokolla | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Tuki Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Viestintätyyppi | Full duplex |
| Soittoäänen voimakkuus | - 90~95 dB(A) 1 metrin etäisyydellä - 110dB(A) 1 metrin etäisyydellä (ulkoiselle torvikaiuttimelle) |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Suojaustyyppi | IP 66 standardin EN60529 mukaan |
| Käyttölämpötila | -30 astetta +70 asteeseen |
| Varastointilämpötila | -40 astetta +75 asteeseen |

Ominaisuudet
GSM-hätäpuhelinkeskus
★ Useita koteloita ja väri - kestävä ja katseenvangitsija-
★ Vilkkuva valo - tila-ilmoituksia ja ohjeita varten
★ Erinomainen äänenlaatu - STI hyväksytty 0.9
★ Ohjelmoitava tuki pikavalinnoille
★ Tukiviestitoiminto alhaiselle paristolle, oven avaamiselle ja alhaiselle signaalin voimakkuudelle

Sovellukset
GSM-hätäpuhelinkeskus
GSM-hätäpuhelinkeskus on suunniteltu käytettäväksitienvarsi, moottoritie, puisto, tunneli, jne, tarjoaminenluotettava puheviestintämeluisiin{0}}paikkoihin ja tarjontaankatseenvangitsija-signaalitummille alueille.

Pakkaus & Toimitus
GSM-hätäpuhelinkeskus
| Yksikön koko | 530 * 280 * 200 (mm) |
| Pahvin koko | 620 * 340 * 260 (mm) |
| Pakkausmateriaalit | Pearl puuvillaa, kartonki |
| Nettopaino | 10 kg |
| Bruttopaino | 12 kg |
| Portti | Shenzhen, Guangdong | |||
| Toimitusaika (Jos suoritat maksun tänään, tilauksesi lähetetään toimituspäivän kuluessa.) | Määrä (sarjat) | 1 | 2-500 | >500 |
| Arvioitu Aika (päiviä) | 2 | 25 | Neuvoteltavaksi | |

Yrityksemme
GSM-hätäpuhelinkeskus
J&R Technologyn perustamisesta lähtien yhtiö on jatkuvasti parantanut tuottavuutta, tuotekehityskykyä ja myyntipalveluiden laatua.
Vuosien ponnistelujen ja kehityksen ansiosta J&R:stä on tullut johtava yritys erikoisviestintälaitteiden alalla, ja se on saanut High Technology Expertise (HNTE) -sertifikaatin.
Tähän asti J&R on läpäissyt ISO9001-sertifioinnin, ja tuotteet ovat saaneet CE-, FCC-, A-tick-, IECEX-, RCM- ja muiden merkittävien kansainvälisten tuotteiden sertifikaatit.

Asiakkaamme
GSM-hätäpuhelinkeskus

Yhteistyökumppanimme
GSM-hätäpuhelinkeskus

Osa sertifikaateista
GSM-hätäpuhelinkeskus

Suositut Tagit: gsm hätäpuhelinlaatikko, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, tuotemerkit, osta, paras, korkealaatuinen-laatu, tuotteet
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Hissipuhelin VoIP / hissi hätäpuhelin
-

Automaattinen-valinta vedenpitävä GSM/4G-puhelin JR1...
-

Kosteutta kestävä Shipboard SIP Intercom JR104-2B-VoIP
-

Säänkestävä automaattivalintapuhelin lampulla JR101-...
-

Vesitiivis puhelin, jossa vilkkuva majakka JR101-FK-L
-

Offshore-säänkestävä puhelin, vaara-alueen säänkestä...





